Prenájom kancelárie ul. Drieňová Bratislava
7.00 €

Kancelárie ul. Bárdošova - prenájom

 

CM-reality kontakt: reality@cm-reality.sk 

 

Ponúkame na prenájom zrekonštruované, nezariadené kancelárske priestory v rôznych výmerách od 18 m2 a viac Bárdošova ul. Bratislava - Kramáre

Všetky kancelárie sú vybavené kobercami, vertik. žalúziami, sú klimatizované, so samostatným ovládaním každej klimatizačnej jednotky, PC siete. V budove je nepretržitá strážna služba s prístupom do budovy NON- STOP, vlastná kotolňa, dva osobné výťahy a jeden nákladný výťah. Na poschodiach sú k dispozícii spoločné priestory - kuchynka, toalety, zasadačka. Každé poschodie je uzatvorené - ovládané elektronickým vrátnikom.

Cena za prenájom kancelárií zahŕňa všetky poplatky spojené s užívaním: el. energia, voda, teplo, upratovanie, odvoz komunálneho odpadu a ostatné služby (okrem telefónnej prípojky a internetu). Internet cez T-COM alebo možnosť pripojenia cez spoločnosť SWAN.

Všetky kancelárie sa dajú prenajať aj po jednej miestnosti a sú k dispozícii ihneď.

  Cena: 9,- EUR /m2/mesiac + DPH, poplatky 4,- EUR/m2/mesiac

 

http://www.cm-reality.sk/clanky/odmena-pre-vas K dispozícii sú aj väčšie samostatne vykurované skladové priestory o výmere 160 m2 so samostatným nákladným výťahom z dvora, svetlá výška skladu 9 m. Vhodné ako sklad pre lieky a medicínsky materiál, textil alebo konfekciu. Ostatné menšie sklady od výmery 20 m2 - 50 m2. Cena od 70,- €/m2/rok + DPH

 Možnosť prenajatia garážového miesta v parkovacom dome od 80,- Eur/mesiac bez DPH, počet parkovacích miest k dispozícii 50 a dvojgaráži 3. Denné návštevy majú možnosť parkovania vo dvore pre denné návštevy. Dobrá dostupnoosť autom ako aj MHD. Vlaková stanica je vzdialená 5 min. autom.

  Províziu neplatíte.

 

 

Id reality: 61
   
Ponuka: Prenájom (ponuka)
   
Druh: administrátivne priestory
   
Lokalita: Bratislava Nové Mesto
   
Plocha: 36 m2
Izby:  
Poschodie: 4
   
Dátum: 05.05.2024
   
Cena: 9.00 € / m2/mesiac
Kontakt:

Otázka k realite

Meno: *
e-mail: *
Telefón/mobil: *
Otázka: *
 
COPYRIGHT CM-reality 2008-2024
powered by Lust